STRONA GŁÓWNA   |   GALERIA   |   KSIĘGA KIBICA   |   KONTAKT   |   SPONSORZY



SZANOWNI PAŃSTWO

Piłka nożna jest dyscypliną sportu dostarczającą wielu emocji, wywoływanych  udziałem w wydarzeniu sportowym tak po stronie zawodnika, jak i po stronie widza.  W ten sposób kształtują się cechy charakteru jak wola zwycięstwa, umiejętność pogodzenia się z porażką, współpraca w zespole, czy w końcu lojalność wobec barw.

Sponsorowanie klubu wbrew pozorom nie jest zabawą czy kaprysem. Jest to inwestycja w przyszłość oraz danie młodym ludziom szansy na rozwój i kształtowanie charakteru poprzez sport. LZS "Santos" wywodzi się z terenów wiejskich i stanowi świetną alternatywę aktywnego spędzenia wolnego czasu dla tej młodzieży.

Nasza oferta jest dla wszystkich, którzy chcą poprzez wspomaganie LZS "Santos" Sarbinowo być głównymi budowniczymi historii klubu.

Nie musi to być sponsoring zrozumiany w szerokim tego słowa znaczeniu. Istnieje również możliwość przekazania darowizny na rzecz LZS "Santos" Sarbinowo od osób fizycznych i osób prawnych. Suma darowizny przekazana od osób fizycznych nie może przekroczyć jednak 6% dochodu w skali roku (Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych, art.26, ust.1, pkt.9) natomiast od osób prowadzących działalność gospodarczą - 10% dochodu w skali roku (Ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych, art. 18, ust. 1, pkt.1).

Często zapominaną ale jakże ważną korzyścią współpracy z klubem piłkarskim jest korzystne prawo określone w ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych.   Pozwalające na odpisanie kosztu reklamy od podatku !!!

Wspomóż Klub, poczuj że występujesz w słusznej sprawie, daj szanse dzieciom i młodzieży aktywnie spędzać czas i podnosić swoje umiejętności! Zainwestuj swe pieniądze w dobry sposób! Może dzięki Tobie reprezentacja Polski zdobędzie kiedyś Mistrzostwo Świata.













Wpłaty można dokonać na konto:  

GBS w Barlinku O/Dębno

64 8355 0009 0018 0858 2000 0001

W tytule przelewu proszę wpisać: darowizna-imię nazwisko
 lub darowizna-nazwa firmy.
Dane po myślniku zostaną przedstawione na naszej liście darczyńców.
Jeśli chcą Państwo pozostać anonimowy proszę wpisać samo słowo darowizna.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie !

ZOSTAŃ SPONSOREM LZS SANTOS !!!

Oferta jest skierowana do firm, osób prywatnych które chcą się promować w naszym regionie.

Obecnie LZS "Santos" Sarbinowo występuje w województwie, zachodniopomorskim i jest rozpoznawany w naszym regionie. Poprzez reklamę w naszym klubie zyskują Państwo nowy rynek dla swoich usług czy produktów. W momencie sportowego awansu zasięg reklamy znacznie wzrasta !
Co oferujemy w zamian za sponsoring?
    - umieśc swoje logo na koszulkach zespołu
     - umieśc swoje logo na afiszach przedmeczowych
     - umieśc swoją reklamę na boisku zespołu
     - umieśc swoją reklamę na stronie internetowej Santosa



Wyświetl większą mapę



Boisko zespołu LZS Santos jest zlokalizowane bezpośrednio przy drodze krajowej nr 23 na trasie Kostrzyn nad Odrą - Dębno. Taka lokalizacja powoduje że jest to dogodne miejsce na efektywną reklamę nie tylko w czasie imprez sportowych
.


 
 Zapewniamy, że nasza drużyna będzie godnie reprezentował Państwa Firmę.



©2010 -2013 KKoval